wokulski

Promocje

[PROMOCJA] BLACK WEEKEND

​Kolekcje marki Caya Design do 25% taniej. Promocja obowiązuje do 26 listopada. Zapraszamy do Salonu nr 7 (budynek D, piętro 1).

[WYPRZEDAŻ] WIETRZENIE MAGAZYNÓW RAD-POL

​Salon mebli stylowych RAD-POL zaprasza do skorzystania z okazji. Od dzisiaj "wietrzymy magazyny" i wyprzedajemy piękne włoskie meble, szykując w ten sposób miejsce na nowe kolekcje. Promocja trwać będzie do końca roku lub wyczerpania zapasów. Więcej informacji na stronie: http://www.rad-pol.com.pl/promocje/wietrzenie-magazynow-wyprzedaz-pieknych-wloskich-mebli.html

[PROMOCJA] meble wójcik 10% taniej

​Wszystkie kolekcje marki Meble Wójcik 10% taniej! Promocja trwa do 22 listopada. Zapraszamy do Salonu nr 4 (budynek D, parter).

​[PROMOCJA] DUET IDEALNY

Kup dowolne łóżko marki Masket, a otrzymasz 15% rabatu na dowolny materac marki Neolux. Zapraszamy do Salonu nr 4 (budynek D, parter).

[PROMOCJA] Meble Olejnikowski 10% taniej

​Kolekcje FALA, DIANA i STYLOWA I marki Meble Olejnikowski do 16 listopada 10% taniej.

Zapraszamy do Salonu nr 8 (budynek D, parter).

[PROMOCJA] CAYA DESIGN BEZ VAT

​Wszystkie meble z dziesięciu kolekcji marki Caya Design taniej o wartość podatku VAT! Tylko do 5 listopada. Zapraszamy do Salonu nr 7 (budynek D, piętro 1).

[PROMOCJA] MEBLE FORTE BEZ VAT

​Dwanaście dni, czterdzieści dziewięć kolekcji, pięćset dziewięćdziesiąt jeden mebli. Teraz meble marki Meble FORTE taniej o wartość podatku VAT! Zapraszamy do Salonu nr 5 (budynek C).

[PROMOCJA] JESIENNY CENOPAD

​Kup stół i min. 4 krzesła z oferty marki Paged Meble, a otrzymasz 10% rabatu. Zapraszamy do Salonu nr 2 (budynek B, piętro 1).

[Promocja] Rabat 15% na meble marki HELVETIA

​Od dziś przez dwa tygodnie rabat 15% na całą ofertę marki HELVETIA. Zapraszamy do Salonu nr 7 (budynek D, piętro 1).

[PROMOCJA] WSZYSTKIE MEBLE MARKI SZYNAKA 10% TANIEJ

​Mamy dla Was świetną wiadomość. Już od dziś WSZYSTKIE meble marki Szynaka Meble zamówisz 10% taniej. Zapraszamy do Salonu nr 6 (budynek D, piętro 1).

[PROMOCJA] HAMILTON BEZ VAT

​Wybrane meble z kolekcji HAMILTON tylko do końca miesiąca taniej o wartość podatku VAT. Zapraszamy do Salonu nr 1 (budynek B, piętro 1).

[PROMOCJA] PREZENTY MARKI SEMBELLA

​Skomponuj swój własny zestaw promocyjny. Przy zakupie łóżka tapicerowanego marki Sembella w prezencie otrzymasz 2 stelaże albo 2 komplety: kołdra z poduszką. O szczegóły pytaj Sprzedawców w Salonie nr 7 (budynek D, piętro 1).

[PROMOCJA] Taniej o VAT lub 1/2 VAT

​Tylko do 14 października Salon Mebli Stylowych Rad-Pol Meble Tkaniny proponuje meble z ekspozycji taniej o VAT, a meble na zamówienie taniej o ½ VAT.

[PROMOCJA] Meble Bizzarto 14% taniej

​[PROMOCJA] Przedłużamy promocję na fotele, sofy i narożniki marki Bizzarto. Do końca października aż 14% taniej. Zapraszamy do Salonu nr 1 (budynek B, piętro 1).

[PROMOCJA] Wiosenne ceny na jesień

​[PROMOCJA] Wiosenne ceny na jesienną chandrę? Wybrane materace marki Sembella do 30% taniej. Zapraszamy do Studia Snu w Salonie nr 7 (budynek D, piętro 1).