wokulski

Promocje

[PROMOCJA] PREZENTY MARKI SEMBELLA

​Skomponuj swój własny zestaw promocyjny. Przy zakupie łóżka tapicerowanego marki Sembella w prezencie otrzymasz 2 stelaże albo 2 komplety: kołdra z poduszką. O szczegóły pytaj Sprzedawców w Salonie nr 7 (budynek D, piętro 1).

[PROMOCJA] Taniej o VAT lub 1/2 VAT

​Tylko do 14 października Salon Mebli Stylowych Rad-Pol Meble Tkaniny proponuje meble z ekspozycji taniej o VAT, a meble na zamówienie taniej o ½ VAT.

[PROMOCJA] Meble Bizzarto 14% taniej

​[PROMOCJA] Meble wypoczynkowe: fotele, sofy i narożniki marki Bizzartoaż 14% taniej. Zapraszamy do Salonu nr 1 (budynek B, piętro 1).

[PROMOCJA] Wiosenne ceny na jesień

​[PROMOCJA] Wiosenne ceny na jesienną chandrę? Wybrane materace marki Sembella do 30% taniej. Zapraszamy do Studia Snu w Salonie nr 7 (budynek D, piętro 1).

[PROMOCJA] CZWARTE KRZESŁO GRATIS

​Skomponuj zestaw składający się ze stołu oraz 4 lub 6 krzeseł marki Paged Meble, a jedno z krzeseł otrzymasz GRATIS! Zapraszamy do Salonu nr 2 (budynek B, piętro 1).

[PROMOCJA] Kolekcje Szynaka Meble 10% taniej

​Już od dziś przez dwa tygodnie kolekcje marki Szynaka Meble kupisz 10% taniej. Zapraszamy do Salonu nr 6 (budynek D, piętro 1).

[PROMOCJA] Materace premium 10% taniej

​Wszystkie materace premium marki Neolux 10% taniej. Tylko do 31 sierpnia. Zapraszamy do Salonu nr 4 (budynek D, parter).

[PROMOCJA] WYBRANE KOLEKCJE MARKI ADB 15% TANIEJ

​Kolekcje Cambridge oraz Nancy marki ADB Meble 15% taniej. Zapraszamy do Salonu nr 1 (budynek B, piętro 1).

[PROMOCJA] KLASYKA 10% TANIEJ

Meble z kolekcji Fala marki Meble Olejnikowski 10% taniej. Zapraszamy do Salonu nr 8 (budynek D, parter).

[PROMOCJA] Wybrane meble marki Forte 15 % taniej

​​Gorąco? Zapraszamy do klimatyzowanego salonu Meble FORTE. Wybrane meble 15% taniej. Zapraszamy!

[PROMOCJA] SZKOLNA PROMOCJA RESTOL

​Już teraz na nowo umebluj pokój dziecka. Wybrane meble marki Restol do 20% taniej. Salon nr 8 (budynek D, parter). Szczegóły w ​gazetce informacyjnej.

[PROMOCJA] DZIESIĘĆ CZY CZTERDZIEŚCI

Wakacyjna promocja w Salonie Rad-Pol: Co wybierasz 10 czy 40? To możliwość zakupu mebli w 10-ciu albo 40-stu ratach 0%. Nie chcesz kupować na raty? To proponujemy Ci rabat 10% na meble na zamówienie. Nie chcesz czekać na zamówienie? Podoba Ci się mebel z ekspozycji? Teraz możesz kupić go z aż z 40% rabatem! To co wybierasz 10 czy 40?