Otex

Kariera

Centrum Meblowe „Wokulski” przy ul. Łęczyńskiej 51 w Lublinie poszukuje pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Świat mebli jest fascynujący. Różnorodne style i materiały. Łączenie piękna i funkcjonalności. Dopasowanie do gustu i dostępnej przestrzeni.

Centrum Meblowe „Wokulski” mieszczące się przy ul. Łęczyńskiej 51 to miejsce, gdzie już od 20 lat mieszkańcy Lublina i regionu mogą spotkać się z prawdziwymi ekspertami w branży meblowej. W dziesięciu działających tu salonach prezentujemy markowe meble najlepszych polskich producentów.

Do naszego zespołu sprzedawców poszukujemy osoby posiadające predyspozycje do pracy w handlu. W szczególności zapraszamy osoby otwarte na innych, łatwo nawiązujące kontakty, komunikatywne, zorientowane na działanie.

Dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w sprzedaży oraz wyższe wykształcenie, w szczególności na kierunkach: ekonomia, zarządzanie, marketing.

Oferujemy umowę o pracę z dwuskładnikowym wynagrodzeniem oraz okresowe premie efektywnościowe.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: praca@otexlublin.com. Dodatkowe informacje pod numerem  telefonu: 81 746 10 44 wew. 58.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".