Otex

Kariera

Centrum Meblowe „Wokulski” przy ul. Łęczyńskiej 51 w Lublinie poszukuje pracownika na stanowisko:

MAGAZYNIER

Główne zadania:

  • zarządzanie powierzonym stanem magazynowym,
  • rozmieszczenie i układanie przyjmowanych towarów,
  • przyjmowanie i wydawanie asortymentu na podstawie odpowiednich dokumentów,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym,
  • rozliczanie się z powierzonego majątku na podstawie inwentaryzacji,
  • utrzymywanie porządku i czystości w magazynie.
  • mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych oraz doświadczenia na magazynie.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • komunikatywność,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w rzetelnie wykonywane obowiązki,
  • dobra organizacja pracy,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat,
  • atrakcyjne godziny pracy,
  • premie uznaniowe,
  • prowizje,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesyłanie zgłoszeń oznaczonych dopiskiem „MAGAZYNIER” na adres mailowy: praca@otexlublin.com.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)